Kapela Jelen zakončila loňský rok sérií živých koncertů a turné Půlnoční vlak si nenechalo ujít přes deset tisíc návštěvníků. Vystoupení sedmičlenné skupiny patří k tomu nejlepšímu, co současná česká hudební scéna nabízí. Frenetickou atmosféru a strhující energii se kapele podařilo zachytit ve videu, které vzniklo během tří prosincových koncertů v pražském Lucerna Music Baru.

„Všechno musí někdy skončit, a i my se téměř po dvou letech loučíme s písněmi Michala Tučného. Teď už pravidelně pracujeme na původním materiálu na naše nové album. Některé z nových písní už zazní právě i na koncertech ve Žlutých Lázních nebo Přibyslavi,“ říká frontman Jindra Polák.

Posledními jarními koncerty se kapela Jelen rozloučí s písněmi Michala Tučného, které je provázely celý loňský rok a spolupráci oslavili také albem s názvem Půlnoční vlak Michala Tučného. Na únorových a březnových koncertech kapelu naposledy doprovodí zpěvákova dcera – Míša.  Turné odstartuje 8. února ve Frýdku Místku a skončí 30. března v Malostranské Besedě.

Květen a červen budou již ve znamení open air koncertů, které patří k tomu nejsilnějšímu, co kapela Jelen nabízí. Druhý ročník rodinné akce JELEN & PŘÁTELÉ se uskuteční 16. května v Přibyslavi. Jelen na domácí půdě přivítá své hudební přátele, jako jsou Mirai, Voxel, Sima Martausová, Kateřina Marie Tichá nebo Martyho Banda.

Na červen kapela přichystala československý hudební dárek. Do pražských Žlutých Lázní pozvala legendární slovenskou kapelu IMT Smile. Jejich první společný dvojkoncert se odehraje 9. června.

 se na Slovensku zeptáte kohokoliv, jaká je nejlepší tuzemská kapela, řekne vám bez zaváhání, že IMT Smile. Měli jsme to štěstí, že jsme se s klukama několikrát potkali osobně v zákulisí na festivalech, byl jsem se na ně samozřejmě podívat i na živo a byl to pro mě obrovský hudební zážitek! To, že si budeme moct společně zahrát a potkat se na jednom pódiu je pro nás obrovská čest. Moc se těšíme!” dodává za kapelu Jindra Polák.

Předprodej na dvojkoncert Jelen a IMT Smile ode dneška v sítích Ticketlive a Ticketportal 

Půlnoční vlak 2020

8.2. Frýdek-Místek 

22.2. Litomyšl 

28. 2. Jilemnice 

29.2. Pelhřimov 

13.3. Příbram

20.3. Domažlice 

21.3. Velké Meziříčí 

28.3. Lnáře 

30.3. Malostranská Beseda