Pověstná elektrizující atmosféra mezi publikem a kapelou provázela i vánoční koncert skupiny Jelen, který se odehrál v neděli 17. prosince ve vyprodaném Foru Karlín. Kapela tím symbolický zakončila své vánoční tour a zároveň další úspěšný rok svojí existence. Jako host se publiku představila zpěvačka Debbi se svým devítičlenným orchestrem. Zazpívala průřez skladbami z nového alba Break doplněný o pár svých starších hitů a cover verzí. Vřelé přijetí publika připravilo atmosféru na příchod hlavních hvězd večera.

Jeleni dorazili na pódium za nadšeného aplausu 4 000 fanoušků a předvedli bezmála dvouhodinovou show, která udržela Forum Karlín ve varu během celé doby svého trvání. Zazněly hity z obou dosavadních alb (Světlo ve tmě a Vlčí srdce), ale i novější písně např. Domů nebo duet Mars a Venuše s hostem večera – zpěvačkou Debbi. Finále s písněmi Magdaléna a Jelen včetně závěrečné koledy Narodil se Kristus Pán zpíval s kapelou celý sál.

Na jaře tohoto roku Jeleni odehráli druhou část turné ke svému albu Vlčí srdce, za které následně obdrželi cenu Akademie populární hudby –  Anděl pro Kapelu roku. Během léta Jelen odehrál přes 70 festivalů, majálesů, slavností, koncertů. Jako hosté vystoupil na dvou strahovských koncertech se skupinou Kryštof. V listopadu vydal živé dvojalbum z loňského koncertu v pražské Lucerně a zpěvník se všemi svými písněmi. V roce 2017 vidělo živé vystoupení Jelenů více než půl milionu diváků.

Vyprodané vánoční turné bylo tečkou za dalším úspěšným rokem kapely.

„Musíme poděkovat především našim fanouškům. Dostali jsme se – díky nim – do bodu, kdy můžeme dělat naplno to, co nás baví nejvíc a co zároveň milujeme. Nebereme to vůbec jako samozřejmost. Jsme si vědomi, že bez nich by to nešlo, “ shoduje se sympatická skupinka kolem frontmana Jindry Poláka.

Kapela Jelen už má téměř plný koncertní kalendář na příští rok. Zároveň začne pracovat na novém studiovém albu.