Právě dnes, přesně na Apríla, vychází nejnovější album bouřliváka Viléma Čoka, které nese hrdý název *ZBOŽŇUJU TVOU BUCHTU*. Provokativní obsah vznikal tři roky a Čok mu věnoval své maximální úsilí.

Fanoušci se mohou těšit na desku, která je nejtvrdší v hudebníkově kariéře, se speciálním důrazem na zpěv a kvalitní produkci. Nejvýraznějšími songy se zdají být Zbožňuju tvou buchtu, Nám živým či Makám jako kráva, které si už poslechli i první, testovací fanoušci. Reakce posluchačů jsou velmi pozitivní, přesto někteří mudrují nad kontroverzí textů. Přesně tak to ale Čok zamýšlel.

Je mi úplně fuck, zda se někdo zaráží nad mým viděním současného světa, nad viděním situace lidí, zemí či celých národů. Jsem rocker a servítky si rozhodně neberu. Ten, kdo mě zná, bude z desky nadšený a troufám si tvrdit, že naberu i spoustu fanoušků nových. Mimochodem, při poslechu koukejte vohulit repráky, hmatatelně ucítíte pozitivní energii, která z desky leze,” zubí se Vilém.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Textově je album pojaté nekompromisně a bez zbytečných servítek, působit tedy může kontroverzně.

Na svůj web už Vilém umístil první singl ke  stažení: http://vilemcok.com/mp3/ztb/makam-jako-krava.mp3. Fanoušci tam naleznou i další ukázky z tohoto alba k poslechu.

Cover alba:

Vilém Čok má za sebou celkem 10 alb, z čehož poslední z roku 2013 bylo retrospektivní dvoualbum Best Rock Čok. V poslední době se kromě tvorby nové desky věnoval koncertování s Pražským výběrem, Stromboli, Novou Růží a především se svou kapelou Vilém Čok & BYPASS. Tour k albu následuje a bude průběžně trvat 2 roky.

Bp1