Vzhledem k tomu, že se letošní ročník festivalu Votvírák přesouvá na rok 2021, rozhodli se pořadatelé jako řádné a důstojné rozloučení s LETOŠNÍ letní festivalovou sezonou připravit reportážní video Den s Votvírákem, které zveřejnili 12. 6. ve 12 hodin na svých facebookových stránkách.

Termín spadá na den, kdy by se otevíraly brány festivalu, plnily se kempy a parkoviště, letištěm v Milovicích zněly první festivalové tóny. Reportážního filmu se zúčastní řada známých osobností z kapel, kteří měli letos stát na votvírákovských pódiích. Někteří vám dokonce zahrají nebo pozdraví ze svých zkušeben a obýváků. Těšit se tak můžete na Wohnout, Vaša Patejdla, Voxela, Harlej, Alkehol, Xindla X, O5&Radeček, Lásku, Marka Ztraceného a mnoho dalších. Celým pořadem provede dvojice festivalových moderátorů Petr Kumpfe a Tomáš Morávek.

„Moc si vážíme podpory našich fanoušků i partnerů, ta je především v posledních dnech velmi intenzivní. Přišlo mi líto jim jen stroze sdělit, že Votvírák přesouváme. Vymysleli jsme způsob, jak se důstojně rozloučit, a vytvořili unikátní pozvánku na příští ročník,“ uvedla Martina Jablanovská, dramaturg festivalu.