Festival Votvírák se blíží. Přinášíme vám proto praktické informace, které se budou hodit nejen, pokud se na festival chystáte poprvé. 

Jak se dostanu na Votvírák autem? 

Autobusy na fest rovnou z Prahy

Letos pořadatelé ve spolupráci s firmou NetBus opět připravili speciální autobusové spoje z Prahy. Jedou už ve čtvrtek odpoledne, abyste si vybrali to nejlepší místo na stanování! Autobusy budou odjíždět z Černého Mostu (pod pěší lávkou) a dovezou vás přímo do stanového městečka. Svoje místo si můžete už nyní rezervovat na speciální webové stránce http://netbus.cz/votvirak, kde najdete více informací. Stejně tak bude fungovat kyvadlová doprava z/na nádraží v Milovicích.

Po párty nezapomeň navštívit Convoy 

Užíváš si výjimečných okamžiků? Skvělá zábava do ranních hodin? Požil jsi?
Opičku s jistotou sfoukni před usednutím za volant. Kámoše provezeš bezpečně Votvírákem až do postele, budou Tě Zbožňovat.
I letos bude v prostoru hlavní pokladny připravený stánek CONVOY. Hladce bezpečný odjezd za volantem svého plechového miláčka, zajistíš včasnou kontrolou hladiny alkoholu v dechu. Důležitost služby je pro všechny řidiče. Policie tradičně bdí nad dodržováním nulové hladiny zbytkového alkoholu v dechu, a to dnem i nocí.
 
Mapa, ať nikdo zbytečně nebloudí