Kolínská pivnice u Vodvárků hostila akci nazvanou Harmonika punk. Po osmé hodině se před takřka zaplněný sál postavila domácí partička Blank Out v čele s Honzou Douskem. Lidi se bavili od prvních tónů. Energie byla cítit z pódia i publika. V repertoáru mimo jiné zazněla také předělávka známé písně Kolíne, Kolíne, čímž kluci dali jasně najevo, kam patří. 

Pak už se na pódiu objevili jindřichohradečtí Tragedis. Zpěvák Vojta skvěle komunikoval s publikem. Nebál se přijít k hraně pódia a zpívat společně s fanoušky, kteří i v Kolíně dokonale znali většinu textů chytlavých a skvěle napsaných songů. Bylo vidět, že punkáči se skvělé hudby, ve které nechybí harmonika ani housle nemůžou nabažit. Na závěr setu, který utekl neskutečnou rychlostí zazněla písnička Když punkáči stárnou. Zdálo se, že hlavně v prvních řádách není člověka, který by neznal celý text pomalého, ale chytlavého a trefného songu. Fanoušci však kapelu jen tak nepustili a vyžádali si ještě přídavek. 

Následovala poměrně dlouhá přestavba pódia, aby si pak přítomní mohli zařádit na pardubickou partičku. Opět přišla vlna energie a snad každý se minimálně pohupoval do rytmu. Zpěv byl také slyšet od většiny fanoušků. Zazněla mimo jiné Květina, Hospoda volá nebo Bílá vdova. Na závěr si kapela nechala písničku, kterou již tradičně vzpomíná na svého kamaráda. Jistě už tušíte, že šlo u Burácofku.  

Jako poslední zahrála kapela Žádnej stres. A ve stresu v Kolíně rozhodně nikdo nebyl. “Děkujeme, že jste vydrželi tak dlouho,” ocenila kapela, která začala hrát asi půl hodiny po půlnoci. Třemošnická banda převedla skvělý ska-punk, který nenechal v klidu ani ty, kteří tuhle partičku slyšela poprvé. 

Tenhle večírek se zkrátka podařil.