Hudební festival s příznačným názvem VINOHRANÍ ve VINIU je oslavou nejen skvělého vína, ale také dobrého piva a nepřeberného množství rozmanitého jídla a zábavy! Jeho specialitou je také možnost ochutnat úplně první burčák v letošní sezoně. Tradice VINOHRANÍ vznikla teprve nedávno, v roce 2013, kdy společný nápad agentury PRAGOKONCERT a vinařství VINIUM uspořádat hudební akci s doprovodným programem v jedné z nejkrásnějších slunných lokalit u nás byl stvrzen přiťuknutím archívním ročníkem vína v historickém Křízovém sklepě, který se nachází přímo pod vinařstvím,” píše se na stránkách mladého festivalu.

Zrodil se nápad pozvat špičku české a slovenské hudební scény a podělit se tak s muzikanty a fanoušky o nádherný zážitek – spojení hudby a vína – víno a zpěv! Pozvání na první ročník přijala jedna z největších slovenských legend – kapela TUBLATANKA a zároveň jedna z největších českých rock´n´rollových kapel – KATAPULT. Těmto velmi dobře sekundovala ostravská allstars banda LEGENDY SE VRACÍ a výsostnou sestavu doplnili svým oslavným narozeninovým koncertem k 30ti letům vizovičtí králové valašského folk-rocku FLERETI,” popisují dál na webových stránkách pořadatelé.

” Ve velkých Pavlovicích je prostě úžasně! Kdo nezažil, neuvěří… a proto Vás všechny zveme na letošní, aktuální ročník, na kterém se Vám představí opět špička naší hudební scény… tak na zdraví přátelé…,” zvou pořadatelé na letošní ročník.

Program

27. 8. 2016

 

15:30 otevření areálu

17:00 – 18:30 TABÁK – KABÁT revival

19:00 – 20:00 VAŠO PATEJDL (SK)

20:30 – 21:30 MANDRAGE

22:00 – 23:00 CITRON + TANJA

23:30 – 00:30 HORKÝŽE SLÍŽE (SK)

01:00 – 02:00 STREET 69

 

Doprovodný program

soutěže o řadu „vinných“ cen
první burčák letošního roku
ochutnávka vynikajících vín
prohlídka výrobních prostor VINIUM
prohlídka historického křížového sklepa s ochutnávkou
sleva 50% na ochutnávku vín
sleva 25% na nákup ve vinotéce
posezení ve velkokapacitních stanech