Rockový nestor, rebel a bouřlivák Vilém Čok dává na vědomí, že dokončil natáčení svého nového alba s názvem *ZBOŽŇUJU TVOU BUCHTU*. Jeho v pořadí už jedenáctá deska bude v distribuci od konce března a rocker slibuje skvělou produkci a tvrdý styl.

vilemcok

 

„Na cédu jsem pracoval 3 roky a věnoval jsem mu maximální energii a um, jakého jsem byl schopen. Proto věřím, že to bude další posun směrem nahoru a to ve všech oblastech.
Tedy hudební, textové nebo zvukové… zkrátka, bude to mrda!“
usmívá se Vilém.

Aby potěšil své fanoušky, dává na svůj web volně ke stažení první ochutnávku z alba s názvem *Makám jako kráva*:

 

Album by mělo být inovativní ve všech směrech. Fanoušci se mohou těšit na mimořádný zvuk a rozhodně tvrdý styl. Čok slibuje album, které bude nejtvrdší v jeho kariéře. Nahrávání probíhalo v klasické rockové sestavě kytary – basa – bicí a ve dvou písních jsou použity také klávesové nástroje.

Zda se deska Vilémovi povedla tak, jak popisuje, mohou fanoušci posoudit už koncem března, kdy bude rockové album *ZBOŽŇUJU TVOU BUCHTU* vrženo na trh.

Vilém Čok má za sebou celkem 10 alb, z čehož poslední z roku 2013 bylo retrospektivní dvoualbum Best Rock Čok. V poslední době se kromě tvorby nové desky věnoval koncertování s Pražským výběrem, Novou Růží a především se svou kapelou Vilém Čok & BYPASS.

PR: BrainZone Promotion

Larisa Blichová