21.ročník tradičního slánského rockového festivalu VALNÍK letos proběhne ve dnech 21. – 22. srpna 2020 a stejně jako v posledních letech se bude konat opět jako akce dvoudenní. Oba dva festivalové dny se budou odehrávat na tradičním místě, v krásném areálu LETNÍHO KINA SLANÝ.

A přes všechny trable, které letos organizátory postihly se můžete dokonce těšit i na velkou novinku. Letošní 21.ročník, na který zbývají poslední desítky vstupenek bude mít opravdu speciální novinku. “Abychom konečně zamezili tomu nepořádku v areálu, neboť slánské letní kino je sice útulné, ale z těch menších, zavádíme letos ve spolupráci s firmou CupSystem vratné kelímky,” uvedli pořadatelé. Vyslyšeli tak vlastně přání fanoušků, kteří si na množství pošlapaných a vyhozených plastů v minulých letech stěžovali. Pořadatelé nejprve na variantu vratných kelímků nechtěli úplně přistoupit z ekonomických důvodů malého festivalu, který drží vstupné neskutečně nízko. Nakonec však předčili všechna očekávání. 

Na fanoušky totiž budou čekat speciální kelímky s logem festivalu. Pořadatelé upozorňují, že jich bude jen pár prvních tisícovek, ale dodávají, že čisté kelímky s logem budou k dostání i v merchy festivalu. 

Pokud ještě nemáte koupenou vstupenku na tenhle skvělý festival v nádherném prostředí, měli byste si pohnout. Vstupenek je už opravdu jako šafránu, jelikož pořadatelé jsou limitování vládním nařízením, které dovoluje pouze tisícovku lidí na den.