Již za necelý týden, přesně 29.4.2017, přivítá ústecké letní kino další ročník Ústeckého majálesu. Program tradiční labskoústecké akce je již kompletní. Role moderátorů se stejně jako v minulém roce zhostí populární dvojice speakerů Ondra Havel a Johan Mádr. Pořadatelé odtajnili již i program afterparty, která tradičně vypukne po 22h v klubu Doma, a na níž letos vystoupí děčínská rodačka Sabina Křováková a jeden z nejvýraznějších představitelů mladé generace zpěváků Jakub Děkan se svojí kapelou.

Tahouny hlavního programu je skupina MIG 21 v čele s Jiřím Macháčkem, legendární Mňága a Ždorp, která má v Ústí nad Labem širokou fanouškovskou základnu nebo dvě stálice české festivalové scény i ústeckého majálesu Wohnout a domácí UDG.

Letošní nabitý ročník představí i největší hvězdy nastupující generace umělců Bena Cristovao, Sebastiana nebo Pavla Calltu, který aktuálně slaví úspěch se singlem Píšem si svůj sen https://www.youtube.com/watch?v=W2qzHRqyB1M.

Hiphopovou scénu budou reprezentovat PSH, kteří jsou rovněž tradičním účastníkem ústeckého majálesu. Naopak úplně poprvé se v Ústí představí šumperská poprocková stálice O5aRadeček.

Vstupenky lze zakoupit v síti smsticket – https://www.smsticket.cz/vstupenky/8610-ustecky-majales-2017

a všech ostatních předprodejních sítích.

Více informací najdete na:

https://www.facebook.com/majalesusti/

http://usteckymajales.cz/