Version:1.0 StartHTML:0000000168 EndHTML:0000004237 StartFragment:0000000560 EndFragment:0000004220

Skupina Tři sestry natočila nový videoklip. Jedná se o píseň Pomeranč z aktuálního alba !Svobodu ředkvičkám! Režisérské taktovky se chopil Michal Herz a za kamerou stál Honza Pivoňka. Tajemný příběh z prostředí psychiatrické léčebny je nevšedním audiovizuálním zážitkem a hereckým koncertem členů kapely!

LouFanánek Hagen o klipu a natáčení říká: „Klip je moc povedený, překvapivě se členové souboru dopustili hereckých kreací, to vše rámovano prostředím blázince, nemocničním šatem s šíleným líčením…paráda!“

Supice Veronika, která v klipu ztvárnila dokonce dvojroli o klipu říká: „Ten klip je tak krásnej, až jsem dojatá, je mi smutno, jak jsem smutná, je mi dobře, jak je to malebný, jsem šťastná, že hraju s touhle partou.“

A co říká na spolupráci s takovými herci, Michal Herz, režisér?: Věděl jsem, že každý ze sedmi členů skupiny Tři sestry je osobností, z toho jsem měl na začátku jisté obavy. V průběhu natáčení klipu se však ukázalo, že všichni členové jsou moc milí , vstřícní a práce s nimi byla bezproblémová.

Stopáž klipu je přes 4 minuty a stejně jako album obsahuje spoustu zajímavých detailů, kterých si začnete všímat až po dalších shlédnutích.

Režisér: Michal Herz, Producent: Milan Waldstein a Michal Kuchař, Kameraman: Jan Pivoňka a mnoho dalších šikovných lidí.

Nový klip světlo digitálního světa spatří v pátek 21.12., nejprve se objeví na serveru Novinky.cz a následně úderem poledne se vryje do paměti YouTube a Facebooku.

https://youtu.be/aBtk3E_2dIQ

Premiéru v doprovodu živé hudby, pak uslyšíte a uvidíte v sobotu 22.12. během vánočního koncertu skupiny Tři sestry v Malé sportovní hale, Praha – Holešovice.