Skupina Tři sestry tento víkend 20. – 21. 5. 2016 oslaví své 31. narozeniny na výročním koncertu „Tři sestry 31 Let Open Air“ opět v pražském areálu Ledárny Braník!

A co bude letos nové?

V sobotu 21.5. proběhne autogramiáda Tří sester, na které bude možné nechat si podepsat absolutní novinky! Novou knihu 30 let Tří sester v 30 obrazech a Audioknihu Tak to bylo, tak to je…, jejímž autorem je Fanánek a kterou načetl David Matásek pod režijním vedením Gábiny Osvaldové! Stanové městečko přímo u areálu.

Chybět nebude:

Radegast hokejová zóna, foto koutek, dětský koutek, oddychová zónu s čajovnou, stánek s merchem kapel, a další stánky, včetně výčepů a občerstvovacích míst…

Samotný koncert Tří sester bude probíhat přes dvě hodiny a během něho se můžete těšit na ohnivou show, spoustu staronových písní, hostů a kamarádů z jiných souborů, kteří si přijdou společně se skupinou Tři sestry zahrát, zazpívat a hlavně pogratulovat!

Mezi ctěnými hosty na oslavě nemohou chybět: Horkýže Slíže, Ivan Mládek a Banjo Band, Visací Zámek, Vypsaná Fixa, SPS, Plexis, Zóna A, Ešus, Doctor P.P., E!E, De Bill Heads, MZH, Apple Juice, Zputnik, Totální nasezení, Pirates of the Pubs, P.U.M., a další…

Najdete nás:

V A-parku ledárny, který se nachází přímo u tramvajové zastávky

„Pobřežní cesta“.

 

Vstupenky na narozeninový večírek zakoupíte:

V sesterských hospodách www.nastare.cz

http://www.trisestry.cz/predprodej

www.ticketstream.cz

 

Vstupenky budou k dostání i na místě!!!

trisestryopenair