V pátek 15. 1. vystoupí v pražském JazzDocku

Album Back To Blues sklízí pochvalné recenze a Tonya Graves se s ním chystá vyrazit na své první sólové turné. Nyní v novém videoklipu prozrazuje, co pro ni znamená blues

Tonya Graves si pro první oficiální videoklip k albu Back To Blues vybrala slavný jazzový standard Meaning Of The Blues od Bobbyho Troupa, který nejen že byl úspěšný pianista, zpěvák a skladatel, ale těšil se v Hollywoodu i popularitě herce.

Píseň Meaning Of The Blues složil Troup již v roce 1957. V průběhu uplynulých desetiletí ji na svá alba zařadili například: Julie London, Mark Murphy, Miles Davis, Keith Jarrett , Shirley Horn či Michael Brecker. Nyní Meaning Of The Blues v podání Tonyi Graves uzavírá desítku tracků jejího alba Back To Blues.

Tonya Graves má s novinkou úspěch jak u recenzentů, tak u posluchačů. Album aktuálně představí v Jazz Docku na Janáčkově nábřeží 2 v Praze 5 již tento pátek 15. 1. 2016. Koncert je již beznadějně vyprodaný, a proto zpěvačka chystá další jarní vystoupení v tomto oblíbeném hudebním klubu.

S deskou Back To Blues se Tonya rozhodla věnovat převážně sólové dráze, proto se svojí domovskou kapelou Monkey Business odehraje pár vybraných koncertů už jen jako host a více ji bude vidět na samostatných sólových recitálech. Na duben dokonce připravuje první samostatné turné.