V kulisách Krkonoš se odehraje zimní koncert spřátelených kapel The Fialky, VHS a Zaseklý stroje. Party z  Příbrami a z Prahy přijedou na Sklářskou chalupu v Harrachově, aby si zahrály s krkonošskou bandou, která je pod Mamutím můstkem jako doma. Koncert se koná 4. 2. a rozhodně se máte na co těšit. Takovou atmosféru jakou nabízí tato horský chalupa v jiném klubu nezažijete. Mnozí skalní příznivci VHS už Music Pub v Harrachově znají, jelikož tahle parta tu koncertuje docela pravidelně. V minulosti tu po jejich boku vystoupili například kapely E!E, Volant nebo Totální Nasazení. 

Pražské Fialky i příbramské Zaseklý stroje tu však budou poprvé. Tedy na chalupě. The Fialky si v minulosti zahrály na zdejším populárním festivalu Keltská noc, která se koná přímo na doskočišti Mamutího můstku. Na ten teď budete mít skvělý výhled od Sklářský chalupy. 

Pojďme si společně připomenout songy všech tří kapel, které by na koncertě mohly zaznít: 

Zaseklý stroje v čele s Bořkem Řehořem mladším pravděpodobně nevynechají Trashpunk. Song, který hovoří o tom, jaký styl je jim nejbližší. Skladbu, ke které v nedávné době vznikl povedený videoklip. Pokud jste tuhle bandu ještě neslyšeli, je nejvyšší čas to napravit a naposlouchat nejen tuhle zásadní věc!

The Fialky mají spoustu songů, které hrají na každé akci. Jedna písnička z jejich repertoáru se však do Harrachova hodí mnohem více než ty ostatní. Pravda, Harrachov nejsou úplně Mísečky, ale přes kopce je to co by kamenem dohodil. A na běžkách jste tam cobydup. Tohle téma bych pravda spíše přisoudila právě VHS nebo další krkonošské kapele Driák. Pravda však je, že se borcům z Prahy neskutečně povedla. Tak co na tom, že Mísečky nemají zrovna za humny. Vždyť Hanče a Vrbatu znají všichni napříč republikou.

A konečně domácí banda VHS. Tady to uděláme trochu jinak. Jako takový malý předvoj koncertu si dáme song, který rozhodně první únorovou sobotu na Sklářské chalupě nezazní. Ačkoliv je to písnička, která se do města pod Mamutím můstkem hodí se všech nejvíce. Už tušíte? Ano, jde o poctu zdejšímu skokanovi na lyžích. Pavel Ploc třeba dokonce zavítá mezi vás, kdo ví…