V neděli 17. července vystoupí v pražském Hard Rock Cafe opravdové legendy rockové hudby, kapela The Dead Daisies. Koncert bude zdarma a fanoušky čeká 40 minutový akustický set v podání mužů, kteří stáli u zrodu těch největších kapel hard rockové scény. Následovat bude také meet&greet a  autogramiáda.

The Dead Daisies jako kapela fungují od roku 2013. Zatímco sami členové patří mezi nejlepší rockery této planety, společně pak ještě stihli spolupracovat s hvězdami jako jsou ZZ Top, Aerosmith, Lynyrd Skynyrd, Bad Company, Judas Priest, KISS, Whitesnake nebo Def Leppard. Za sebou mají úspěšné album Revolución a na konci tohoto roku chystají vydání druhé desky s producentem Marti Frederiksenem.

Kapela nedávno oznámila novou posilu v podobě kytaristy Douga Aldriche (Whitesnake, Dio), který tak doplnil hvězdnou sestavu zpěváka Johna Corabiho (Mötley Crüe, The Scream), basáka Marca Mendozy (Thin Lizzy, Whitesnake), bubeníka Briana Tichy (Ozzy Osbourne, Foreigner) a kytaristy Davida Lowy (Red Phoenix, Mink).

Začátek koncertu je plánován na 19:30, autogramiáda a setkání s fanoušky bude následovat! Vstup je zdarma.