Zhruba po dvou letech od vydání svého alba ‘III’, které dosáhlo prvního místa hitparády, Take That ohlašují své osmé studiové album ‘Wonderland’, které vychází 24. března na Polydor Records.

‘Wonderland’ tvoří 11 původních skladeb, včetně prvního singlu ‘Giants’, který vychází právě dnes. Písnička zazněla poprvé dnes v osm hodin ráno v Británii a již nyní je možné ji celosvětově zakoupit a streamovat. Skladbu ‘Giants’ produkoval Mark Ralph (Clean Bandit, Years & Years), který získal cenu Producent roku na udílení cen 2016 MBW A&R Awards.

Gary Barlow, Howard Donald a Mark Owen na albu ‘Wonderland’spolupracovali s dalšími slavnými producenty: Tony Hofferem (Beck, Supergrass, Goldfrapp), Stuartem Pricem (Madonna, The Killers, Gwen Stefani) a Markem Crossym (Arctic Monkeys, The Gaslight Anthem). Toto bude již jejich druhé album v trojčlenné sestavě, v nejnovější kapitole úžasné historie téhle skupiny. Bude to také jejich první album od alba ‘Everything Changes’ z roku 1993, které vyjde na vinylu.

Take That jsou jedna z nejúspěšnějších skupin Velké Británie se záviděníhodnou kariérou trvající tři desetiletí. Kapela za dobu své existence prodala přes osm milionů koncertních vstupenek a je držitelem rekordu nejrychleji vyprodaného turné všech dob ve Velké Británii, kdy se za méně než 24 hodin prodal 1 milion 340 tisíc lístků na jejich  Progress Live Tour.

Jen v Británii měli sedm UK Number One alb, 15 Number One singlů, prodali přes 45 milionů desek, získali šest cen Ivor Novello Awards a osm cen BRIT Awards. Mezinárodně měli neuvěřitelných 54 No.1 hitů a 35 No.1 alb.  Jejich poslední album ‘III’, první natočené ve třech, ihned po svém vydání v roce 2014 vylétlo na první příčku hitparády a stalo se sedmým albem No.1 s prvním singlem alba ‘These Days’, který také bodoval na prvním místě.

Wonderland  – track list

Wonderland

Giants

New Day

Lucky Stars

And The Band Plays

Superstar

Hope

River

The Last Poet

Every Revolution

It’s All For You