Po klipu k písni Hazardér kapela Support Lesbiens tentokrát potěší své fanoušky živou verzí skladby New Generation, ve které je opět skvěle podporujíbackvokalisté Lenka NovotnáJuraj Holoda a Marlene Wilfing.

 

My jsme nová generace, přišli jsme vám ukázat, že jsme nejlepší, všechno zvládneme a nikoho nepotřebujeme! Nepřipomíná vám to něco? Takhle jsme mluvili jako teenageři i my a historie se bude opakovat. Naše sladké rebelské mládí,” přibližuje singl zpěvák skupiny Dušan Marko, který je autorem textu.

 

Koncertní klip New Generation je hudebním předkrmem k chystanému singlu Here I Am, ke kterému se chystá kapela během letních měsíců natočit klasický videoklip.

 

Domluvili jsme se s režisérem Honzou Vančurou, že si v létě uděláme radost, vybereme pár pěkných lokací a připravíme klip k singlu Here I Am, který bychom chtěli zveřejnit koncem srpna,“ říká kytarista Hynek Toman.

 

Obě zmiňované písničky najdete na aktuální desce Glow, kterou Supporti momentálně aktivně přehrávají v rámci začínající letní sezóny na festivalových pódiích po celé České republice. Předchozí čtyři singly ze zmíněné nahrávky (Movin‘ OnBrighter DayOcean a Little By Little) se v rádiovém éteru těšily velké popularitě a v oficiálním žebříčku nejhranějších domácích skladeb atakoval každý z nich ty nejvyšší příčky.

 

Kapela zároveň pomalu odkrývá i plány na příští rok, které představují nové písničky, koncertní šnůra, nabité léto i koncerty v zahraničí.