Punková partička z Řepína, která si říká Rozšláplý kecky oslaví v sobotu 22.2.2020 od 20.00 hodin své 6. narozeniny. Párty se konat v mělnické Staré Mydlárně. 

Kapela vznikla v roce 2014 a každoročně slaví své narozeniny právě na Staré Mydlárně. Ani letos tomu nebude jinak. Uslyšíte pecky z desky Exekučně zabaveno jako například Jak jsem se stal punkáčem, Nebudu nebo Sirotčinec. 

Hostovat bude kapela Gravetherapy z Hrobu u Teplic. Hardcorepunková skupina je známá díky peckám Vyjebanej svět, Nenech se zlomit nebo Sám.  Právě tyhle dvě partičky spolu  jedou turné nazvané Therapie v keckách. Do konce zbývají už jen tři zastávky z čehož jedna je právě na Staré Mydlárně v rámci oslavy narozenin. Na narozeninové párty vystoupí ještě kapela The neladíme. Formace z Prahy nabídne songy Favorit, Já s kapelou nebo Zahradník. 

Další koncert turné se uskuteční v Teplicích 28. března, kde bude hostem kapela Knedlofil z Hořovic. Zpěvačka této kapely bude navíc hostem sobotního koncertu na Mydlárně. Skupina Knedlofil právě vydala nové album s názvem Navařeno. Najdete na něm songy jako Punkrocková, Víra, Ulice nebo Ztracená duše. Album ještě není pokřtěné. Jeho křest je naplánovaný na 14. března. Křest proběhne v restauraci Na Růžku v Komárově. 

Vraťme se však k poslední zastávce šňůry Therapie v keckách. Ta je naplánovaná na 10. dubna v litoměřické Baronce. Kromě zmíněných dvou kapel vystoupí také Knedlofil a dále kapely Soukromey pozemek, Paragraf 219 a další hosté.