Legendární rocková kapela Rolling Stones vydává best of kompilaci Honk, která vyjde 19. dubna letošního roku. Deska je výběrem toho nejlepšího ze studiových alb, která vyšla mezi lety 1971 a 2016, kdy kapela vydala zatím poslední desku Blue & Lonesome.

Album Honk bude dostupné ve formě 3xLP, 2xCD i v digitální podobě.

Honk obsahuje 36 skladeb, které byly a jsou pro Rolling Stones naprosto zásadními. Patří mezi ně například osm Top 10 singlů – Brown SugarTumbling DiceAngieIt’s Only Rock And Roll(But I Like It)Fool To CryMiss YouEmotional Rescue a Start Me Up, skladby ze zmíněného alba Blue & Lonesome, za které získali Grammy – Ride ‘Em Down a Hate To See You Gonebo skladby, kdy každá je tím nejlepším, co dané album, ze kterého byla vybírána, nabízí.

Deluxe 3xCD/4xLP/digitální verze obsahuje navíc 10 živých skladeb, které byly nahrány na vyprodaných stadionech napříč světem během posledních vyprodaných turné skupiny (50 AndCountingthe Zip CodeNo Filter). Mezi ně se řadí například skladba Dead Flowers, která byla nahrána ve Filadelfii v roce 2013, Bitch, na které vystupuje frontman Foo Fighters Dave Grohlnebo Wild Horses, která byla nahrána v roce 2018 na londýnském koncertě, na kterém společně s kapelou vystoupila Florence Welch z kapely Florence + The Machine.