Se změnou místa konání Punkovýho večírku se objevily obavy o dostatečnou kapacitu místa. “Každý, kdo přijde se na akci dostane,” uklidňuje pořadatel Milan Iják Rychtr. 

Podle jeho slov se do sálu vejde na šest set lidí. Další kapacitu však zajistí stany, které budou přímo napojené na sál. Z jednoho ze stanů tak na pódium uvidí dalších 150 lidí. 

To však není všechno. Další stan pojme asi 300 sedících lidí. Když tedy nebudete chtít trávit čas přímo na sále, není problém využít právě tohoto stanu a jen tak popíjet s přáteli. 

Jak je vidět na mapce areálu dost bude také míst s výčepem a občerstvením. 

Dostatečná bude také kapacita na parkování. Nezapomínejte, že v areálu se konají velké letní akce jako například býval Trutnoff fest a s parkováním v areálu a okolí nebyl nikdy  problém. 

Zoufat nemusíte ani pokud nemáte zajištěné ubytování. V areálu je možné stanovat nebo noc do prvních ranních spojů přečkat přímo na baru. 

K panici tedy není jediný důvod. Punkovej večírek bude letos minimálně tak skvělý jako předchozí roky a kdoví, možná bude ještě mnohem lepší. Pořadatelé dělají maximum, ale to nejdůležitější je jen a pouze na vás. Skvělou a neopakovatelnou atmosféru můžete vytvořit jenom vy!