Neuvěřitelných 68 484 korun se vybralo na třetí Akci Revír. Ta se konala v Novém Bydžově v pohostinství Revír 13. října. Na punkové akci bylo 190 platících návštěvníků, kteří navíc vybrali 17 454 korun. Další peníze se vybraly za prodej triček s logem akce a tašek. Hospoda navíc dala korunu z každého prodaného panáka. Kapela NVÚ na pódiu vydražila blánu z bubnu. 

Za vybrané peníze z akce, kde hrály kapely jako NVÚ, The Fialky nebo Driák, pořídil pořadatel akce Olin Ducháč dary pro dětskou onkologii v Hradci Králové. Právě Olinovi patří největší dík za pořádání celé akce a velké nasazení, které do projektu vkládá. On sám je však tak skromný, že svá slova díků směřuje k ostatním, kteří přiložili ruku k dílu. “Díky kapelám NVÚ, The Fialky, Driák, Záviš, Bez šance, Čert ví, Na Rovinu a IPB. Děkuji také fotografům Luboši Turkovi a Lucii Mašínové. A také všem pořadatelům a přispěvatelům, ” řekl a podotkl, že byli tací, kteří vstup zaplatili, ale na samotnou akci nešli. 

Velký podíl na akci má také Zuzana Bláhová. Ta pomáhala s výrobou triček a k dispozici dala vlastnoručně ušité tašky. Navíc byla také u předávání darů přímo v nemocnici, kde se sešli pořadatelé a někteří z účastníků akce. Děti v nemocnici v den předán nebyly, i přesto však bylo předání pro všechny psychicky náročné.  

“Je úžasný pocit, když někomu děláte radost a je to užitečné,” podotkla Zuzana s tím, že před návštěvou nemocnice raději nad vším okolo moc nepřemýšlela. Dodala, že dary určitě zlepší prostředí nemocnice a podpoří tím psychiku dětí i rodičů. 

Všichni si také pochvalovali sestřičky na oddělení, které jim nabídli malé občerstvení a dokonce napekli. Při kávě a čaji si pak milovníci punkové hudby se sestřičkami povídali. Dozvěděli se, že léčba na onkologii běžně trvá asi dva roky a naštěstí je poměrně úspěšná. 

Když  na oddělení neléčí malé onkoláčky, slouží oddělení dětem s jinými problémy. Sestřičky jsou tu pak například pro děti s psychickými poruchami nebo pro dívky s trombózou.