Festival Barvy léta startuje za pár dní. Zítra se do trávníku zaseknou sekačky a v pátek na vás čeká krásně posekaný plac. Kromě toho se můžete těšit na stánky plné merche kapel, dobrý pivko a další občerstvení. Festival opět myslí i na vaše děti a tak bude připravený i dětský koutek.

Co se týče muziky, o kterou jde na prvním místě, můžete se v pátek těšit na slovenské bratry Horkýže Slíže, Xindla X, výborného Václava Neckáře a na závěr bude pódium patřit kapele Imodium.

V sobotu zahájí program Sabina Uxová, kterou vystřídá krkonošská punková partička VHS. Takže se hned odpoledne můžete těšit na výborné pogo. Pak přijdou na řadu 1st Choice a Lety Mimo.  Rockové duše pohladí koncert kapely Harlej. Poté vystoupí dvě spřátelené punkové legendy. První rozhýbe fanoušky pražská kapela SPS v čele se Zdeňkem Růžičkou a na pódiu je vystřídá Bořek s nestárnoucími E!E. Po pogu přijde na řadu Vypsaná Fixa se svou show. Pak už bude pódium patřit hlavním hvězdám a pořadatelské kapele Tři Sestry. V jejich vystoupení nebudou chybět hity jako Kovárna, Ztráta imunity nebo Modlitba pro partu. Po hodinovém setu rozvíří vody poděbradského jezera Doctor P. P. a závěrečné vystoupení si  na starost vezme kapela Circus Brothers.

Rozhodně je na co se těšit. Nezapomínejte fotografie z festivalu sdílet na našem facebooku!