Dlouho očekávané turné dvou punkových legend je na spadnutí. Visací Zámek, hrající neuvěřitelných pětatřicet let ve stejném složení a pražská téměř třicetiletá punková stálice SPS vyráží na první společné turné nazvané FOREVER PUNK TOUR 2017!

První koncert odstartoval v pražském Paláci Akropolis minulý čtvrtek na domácí půdě obou kapel. Že bude turné velkolepé a výjimečné napovídá už předprodej a rychle mizící vstupenky. Obě kapely se na něj pečlivě připravují a jak obě připouští, možná dojde i na společná vystoupení.

V sobotu 25. března dorazí FOREVER PUNK TOUR 2017 do známé kulturní štace, Křesetic u Kutné Hory. Obě punkové legendy slibují, že se místní kulturní dům zřejmě otřese v základech.

„Těšíme se moc. Já na Visáčích vždycky obdivoval, že hrají ve stejné sestavě. Což je v našich tuzemských podmínkách absolutní rarita. A povedlo se jí písní Známka punku přimět rádia, aby více pouštěla punkovou muziku, to je úctyhodné!“ uvedl na adresu Visacího Zámku Skleník Honza Sklenář, basák kapely SPS.

SPS jsou punkeři jak se patří, turné bude určitě divoké. Vloni v Braníku s námi Zdeněk Růžička zpíval píseň Padesát a byla to velká švanda. Takových momentů teď na Forever punk tour bude jistě více.“ Dodává obratem Honny z Visacího zámku.

Že bude zastávka v Křeseticích výjimečná napovídá také diskuze na sociálních sítích. Vypadá to, že na koncert dorazí malý punkáč Jakub, který by si s kapelou SPS měl opět zazpívat na pódiu, stejně jako v létě například v Poděbradech nebo na festivalu Trutnoff.