Jednou ze zastávek tradiční podzimní Pogo tour kapel SPS a E!E byl v sobotu 16. listopadu Městec Králové. Těsně před devátou hodinou začala večírek příbramská partička.  Po krátkém soustředění na baru ještě Bořkovi ( a nejen jemu) nosili fanoušci a kamarádi panáky na posilnění. Pogovalo se prakticky od první pecky. Playlist byl našlapanej a kromě tradičních songů, bez kterých by to opravdu nešlo zaznělo i několik starších fláků, které potěšily nejednu duši. A taky připomněli dobu před revolucí. Ačkoli o politice se Bořkovi moc mluvit nechtělo. Co si budeme povídat, všechno zkrátka za ty tři dekády nedopadlo tak, jak si tehdy nejen oni přáli. Přesto všichni přijali pomalý song Brečím, který hovoří o denodenní šedi a vlastně je stále stejně aktuální jako před 25 lety, kdy vyšla na CD Mrtvák. 

Po setu E!E se sál poměrně vylidnil, ovšem jen na chvíli. To se totiž kuřáci odebrali ven šlápnout si na plíce. Za pár minut se však všichni vrátili zpět užít si set pražských SPS. Energie sálala z pódia k fanouškům a stejně tak zpátky. Lidé si užívali písničky, které nikdy neomrzí. Zazněla samozřejmě Máma i Ruská a nechyběla ani aktuální Svoboda 89. Sálem se ozývalo také Století chaosu. Koncert si všichni užívali. I kluci z E!E, kteří se občas ještě mihli na pódiu. Zdeněk Růžička na pódium zval malého Kubu Kouřila. Ten však tentokrát zpívání odmítl. Nakonec se však na pódiu na poslední song objevil Michal Pítrs Stříbrný společně s velkou fanynkou kapely Ivčou, aby společně s SPS zazpívali Ruskou. 

Pogo tour ještě  nekončí, SPS a E!E společně zahrají 22.11. v litoměřické Baronce a o den později v píseckém Divadle Pod Čarou. Společné turné pak skončí 25.12 ve Vimperku v Hotelu Zlatá Hvězda. SPS mezi tím zahrají ještě 20.11. v brněnské Melodce a 28.11. se objeví Zdeněk a Skleník akusticky v MUsic Clubu Jižák v Praze. E!E zahrají 30.11. V Husinci v klubu BarBar, 13.12. v kulturáku v Hýskově a 21.12. v příbramském PB bowling, kde už hlásí vyprodáno.