Mladý hudebník a textař Pokáč, který právě zahájil jarní koncertní turné, patří mezi nejvýraznější postavy nastupující generace písničkářů. O jeho koncerty je enormní zájem. Pražský koncert se vyprodal za jediný den.

Do širšího povědomí se Pokáč dostal mimo jiné i díky spolupráci se svým kamarádem Voxelem, s kterým již delší dobu tvoří úspěšnou autorskou dvojici a podzim loňského roku spolu strávili na turné, které bylo bezmála na všech zastávkách vyprodané.

Na úspěšný podzim navazuje Pokáč svou první samostatnou koncertní šňůrou, která jak se zdá, bude neméně úspěšná. „Je to moje první samostatné turné a fakt se na něj těším. Několik koncertů je už vyprodaných, což mi přijde jako sen, upřímně jsem to nečekal.  Živé hraní mě mega baví, dám do toho všechno a věřím, že si to lidi užijou,“  láká na své koncerty skromný muzikant.

I přes rostoucí počet koncertů Pokáč nepolevuje v přípravách své debutové desky, jejíž vydání se pod produkčním dohledem Honzy Balcárka z Light&Love, chystá na květen tohoto roku.

 

Pokáčovo jaro 2017:

02.2. Praha – Bar Coming soon – vyprodáno

03.2. Liberec – Experimentální studio – vyprodáno

22.2. Plzeň – Zach´s Pub

23.2. Plzeň – Zach´s Pub – vyprodáno

24.2. Neratovice – Jazz Club

09.3. Ostrava – Barrák

17.3. Jihlava – Chilli bar

23.3. Slaný – Jazz Café Fany

24.3. Slaný – Jazz Café Fany – vyprodáno

25.3. České Budějovice – K2

30.3. Hradec Králové – AC Klub

31.3. Brno – Eleven

07.4. Vrchlabí – Bowl Music Bar

26.4. Praha – Café v Lese