PUNK POMÁHÁ NEJENOM HUDBOU.

Děkujeme panu Martinu Kortánkovi za pozvání na festival Tři Sestry Gambrinus 11 Tour,  který tak odvážně a perfektně každoročně pořádá v malebném městečku Petrovice. http://trisestry.skpetrovice.cz/ Děkujeme mu za darování vstupenek, v řádech tisíců Kć. Děkujeme mu za překvapení moci využívat VIP stanu, výsad a pohoštění. Děkujeme mu za krásné přijetí, za pozvání na další ročník a další akce…  Jsme ohromeni. 

Děkujeme všem skvělým lidem, kteří nás na festivalu poznávali, zdravili, vyjadřovali svou podporu, nabízeli další pomoc… Za chlapci přišla krásná dívka a řekla: “Ahoj, ty jsi Dan a Filip. Já vás znám. Z přednášky PÁLÍ! a z videa…” Vzniklo nové přátelství, možná láska… Jsme dojati. 

Děkujeme naší srdcové kapele SPS, která nás podporuje stále a neustále, od samého počátku projektu PÁLÍ! Stáli s námi na startu PÁLÍ! a jejich podpora sílí a roste… Jsme posíleni!

DĚKUJEME!!!

Příprava

wPetrovice d

Jdeme na to.

wpetrovice xa

wPetrovice i

SPS v akci

wpetrovice xe

SPS po akci

wPetrovice b

Tři Sestry. Které jsem již bohužel nezastihli, kvůli nízkému věku našich bojovníků. 

wPetrovice xb

Zastiheme je však jistě na příštím ročníku, kam nás pan Kortánek pozval opět! 

wpetrovice aa

S nadšením, radostí a velkou úctou DĚKUJEME. 

 

Podtitulková scéna: 

Kapela SPS, všichni její členové, nás podporují od samého počátku naší činnosti. Nakopli nás. Vždy pomohou s čímkoliv. Pokaždé nám pomohou zvítězit. Jejich pomoc roste a sílí. Trocha historie. 

Zdenek SPS, Filip, Dan

valník foto www

Zdenek SPS a Filip

Dan a Zdeněk SPS

rockpop sps www

Skladba, kterou SPS hráli na festivalu pro Dana. ÚTĚK Z REALITY. 

 

Report převzatý z http://pali.avalone.cz/news/118/50/P%C3%81L%C3%8D-na-festivalu-T%C5%99i-Sestry-Tour?fbclid=IwAR0etNZI0KBPsT0jF9PkJJV0SrIghES_zqpE-gtrs0reo991fVlCaLy_AYg