Kapela OVOCE zmlátila basáka! Alespoň ve svém novém videoklipu, v němž zároveň poukazuje na to, jak lidé věří drbům. Kromě nového klipu OVOCE chystá samostatné turné a také novou desku.

Už je to nějaký čas, co skupina OVOCE (ex-zakázanÝ) vypustila poslední singl „Drogy dětem“. Nejnovější název klipu „Znáš mě líp“ sice nezní tak skandálně jako ten předchozí, ale téma však není o nic méně aktuální s trochou provokace.

„Nápad na tenhle song jsem měl v hlavě už dlouho. Je to o všech těch lidech, kteří si o vás někde něco přečtou a hned o vás vědí všechno nejlíp a hlavně jsou o tom skálopevně přesvědčeni.“, vysvětluje téma songu kytarista Láska. Frontman Pišto doplňuje: „Utahujeme si z lidí, kteří mají pocit, že nás znají líp než my sami – jenom proto, že někde viděli nějakou fotku nebo si přečetli nějaký drb. Je to o všech, co jsou líný udělat si na nás vlastní názor.“

 

Videoklip je ke zhlédnutí na kanále YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=k3UoxvZ8FPw&feature=youtu.be&list=PL8WI_H9aAWhqwMnnJRFRgc-D4NwSBAfVF

OVOCE ale samozřejmě nezůstává jen u klipu a neustále pracuje na svém hudebním progresu, fanoušci se mohou těšit na novou desku, která by měla vyjít na přelomu roku. Detaily kluci zatím tají. Co mohou ale již teď prozradit je podzimní turné po ČR, kde se jako speciální host představí spřízněná pražská parta Lola, na každém koncertě ale dostane šanci i jedna místní kapela. „Rozhodli jsme se dát šanci i jiným kapelám; proto v každém místě uspořádáme FB soutěž. Její vítěz pak zahájí koncert v daném městě.“, upřesňuje basák OVOCE Tomy. Seznam koncertů uveřejní již brzy na svých webových stránkách www.uovoce.cz a dalších komunikačních kanálech.