Od svého vydání minulý měsíc se skladba I Don’t Wanna Live Forever (Fifty Shades Darker) od dvojice Zayn | Taylor Swift , kterou pro film napsali a složili Swift, Jack Antonoff a Sam Dew, dostala na první místo ve více než 80 zemích na iTunes a byla streamována víc než 62 milionkrát na Spotify. Rovněž  dosáhla Top 10 v žebříčcích Global Top 50 a US Top 50 Spotify.

Seznam skladeb na Fifty Shades Darker Official Soundtrack je uveden níže a obsahuje také nové skladby cenami ověnčených hvězd, jako jsou Nick Jonas & Nicki Minaj, Tove Lo, John Legend, The-Dream, Sia, Kygo a Joseph Angel.

Nejnovější trailer na Fifty Shades Darker se skladbou Zayn | Taylor Swift: I Don’t Wanna Live Forever (Fifty Shades Darker) je ke zhlédnutí na oficiální stránkách filmu: ZDE. Věhlasný, na čtyři ceny Oscar® nominovaný Danny Elfman složil pro film původní hudbu, zatímco Dana Sano působila jako hudební vedoucí.

Universal Pictures’ Fifty Shades Darker bude v českých kinech k vidění od 9. února 2017. Oficiální Soundtrack bude v obchodech i online o den později –  10.února.

TRACK LIST

 1. I Don’t Wanna Live Forever (Fifty Shades Darker) – ZAYN | Taylor Swift
 2. Not Afraid Anymore – Halsey
 3. Pray – JRY (feat. Rooty)
 4. Lies in the Dark – Tove Lo
 5. No Running From Me – Toulouse
 6. One Woman Man – John Legend
 7. Code Blue – The Dream
 8. Bom Bidi Bom – Nick Jonas & Nicki Minaj
 9. Helium – Sia
 10. Cruise – Kygo (feat. Andrew Jackson)
 11. The Scientist – Corinne Bailey Rae
 12. They Can’t Take That Away From Me – Jose James
 13. Birthday – JP Cooper
 14. I Need a Good One – The Avener (feat. Mark Asari)
 15. Empty Pack Of Cigarettes – Joseph Angel
 16. What Would It Take – Anderson East
 17. What Is Love – Frances
 18. On His Knees – Danny Elfman
 19. Making It Real – Danny Elfman

O Fifty Shades Darker:

Jamie Dornan a Dakota Johnson se vrací jako Christian Grey a Anastasia Steele v Fifty Shades Darker, druhé kapitole příběhu podle bestselleru fenoménu “Fifty Shades”. Filmový hit v roce 2015 celosvětově utržil přes 560 milionu dolarů. Nový snímek přichází na den Sv. Valentýna a zve vás do ještě temnějších odstínů. Z Fifty Shades of Grey se také vracejí ocenění herci Marcia Gay Harden, Rita Ora, Luke Grimes, Victor Rasuk, Eloise Mumford a Max Martini, kteří jsou poprvé doplněni o oskarovou herečku Kim Basinger, Bellu Heathcote a Erica Johnsona. Fifty Shades Darker režíroval James Foley (Fear, House of Cards) a opět produkovali Michael De Luca, Dana Brunetti a Marcus Viscidi, společně s E L Jamesem, tvůrcem veleúspěšného seriálu.  Autorem scénáře je Niall Leonard, podkladem je Jamesův román.