Skladbu AKÁ SI PRÍŤAŽLIVÁ (Miro Žbirka/Kamil Peteraj) z posledního studiového alba MIRO vybrali příznivci Mira Žbirky na sociální síti jako „nejpřitažlivější“ píseň ze zmiňované desky. Naživo ji uslyší

na koncertech během podzimního turné ROAD TO ABBEY ROAD 2016.

Miro Žbirka k AKÁ SI PRÍŤAŽLIVÁ dodává: „Musím moc poděkovat všem, kteří se zapojili a hlasovali pro nejoblíbenější píseň z desky MIRO. Velmi si vážím jejich hlasů. Těším se, že jim i Marice zazpívám AKÁ SI PRÍŤAŽLIVÁ naživo během podzimních koncertů ROAD TO ABBEY ROAD 2016.“

Režisér klipu David Žbirka pojal videoklip AKÁ SI PRÍŤAŽLIVÁ velmi netradičně  – ve stylu návratu vinylu. Nezasvěcený divák může mít pocit, že si ho pouští z VHS videokazety.

Podívat se na něj můžete zde.

 

Snad můžeme prozradit, že společný repertoár turné Miro s Marikou už čile domlouvají, jak svědčí přiložené fotky, střídavě v Bratislavě i v Praze.

A nejen to, v Londýně budou v nejbližších týdnech zkoušet společné hraní pro sérii jedinečných koncertů ROAD TO ABBEY ROAD 2016 kapela Mira Žbirky, která ho standardně doprovází: Honza Horáček, Honza Ponocný, Karel Heřman, Aleš Zenkl a britská sekce. Tu tvoří nejen anoncovaný Blair Cunningham (známý zejména z kapely Paula McCartneyho), ale také producent Abbey Road Rob Cass, Pearse MacIntyre, zkrátka ti, jež se podíleli na vzniku alba MIRO.

 

S koupí nejlepších vstupenek na koncerty ROAD TO ABBEY ROAD je i možnost do vyčerpání zásob získat exkluzivní dárek album MIRO. Informace hledejte na:

–      Česká republika, www.roadtoabbeyroad.cz

–      Slovenská republika, www.roadtoabbeyroad.sk

 

Předprodej vstupenek je v plném proudu:

16. 9. 2016 – Praha, Tipsport Arena, vstupenky lze koupit ZDE  

18. 9. 2016 – Ostrava, Ostrava Aréna, vstupenky lze koupit ZDE