Talentovaná Lenny zažívá jedno z nejúspěšnějších období svého muzikantského života.  Před pár dny se vrátila z Říma a Milána, kde se naživo představila v největších rádiích a TV. Je to historicky poprvé, co se český interpret dokázal prosadit na italském hudebním trhu.  Autorská skladba Hell.o se již několik týdnů drží na předních příčkách v nejposlouchanějších italských rádiích (Top 10 na italském oficiálním rádiovém žebřičku) a není pochyb o tom, že Itálům pověstný chraplák Lenny učaroval.  Stejně tak klip Hell.o se v Itálii stal nejhranějším zahraničním videoklip.  Vedle toho zpěvačka dokončuje přípravy na jarní Hearts Tour 2017, které startuje 3. března v Karlových Varech a stejnojmenná deska sklízí jedno ocenění za druhým, včetně nominace v Hudebních cenách Apollo.

„Pamatuju, že jsem jako malá doma často poslouchala italské interprety, ale ani ve snu by mě nenapadlo, že bych naopak já jela prezentovat svou hudbu do Itálie. Mám velkou radost a satisfakci, že si moje písničky našli fanoušci i tam. Je to pro mě taková osudová cesta a těším se, kam mě ještě zavede,“ zaznělo od Lenny.

 

Lenny po vyprodaném podzimním Hearts Tour vyslyšela přání posluchačů a přislíbila, že svoji emotivní show, které je srovnatelná s koncerty zahraničních umělců, na česká pódia na jaře znovu vrátí. V březnu Lenny se svoji kapelou a hosty vyjede do 10 měst. Vzhledem k jejím zahraničním plánům není jisté, kdy znovu se na českých pódiích opět objeví. Fanoušci by tak s koupí vstupenek, které rychle mizí,  neměli váhat. Jsou k dostání v síti TicketPortal.

„Každý nový rok pro mě vždy připraví spoustu odboček a nečekaných příležitostí, a tak než mě to zase někam odvane, chtěla bych splnit to, na co se těším už od podzima loňského roku. S kapelou jsme právě v rámci příprav na jarní část turné a jsem vděčná, že je o koncerty zase velký zájem. Mám opět skvělý tým, super hosty a dotaženou show,“ popisuje Lenny.

 

Koncertní show Lenny, které na pódiu sekunduje producent alba Hearts, multiinstrumentalista Ondřej Fiedler (kytara a baskytara) a bubeník Adam Vychodil rozhodně stojí za vidění. Návštěvníci jejích vystoupení se shodují v tom, že koncerty Lenny jsou víc než jen hudba.  Je to umělecký zážitek. Celou produkci vkusně doplňuje připravená scéna, jež spolu s Lenny navrhl respektovaný stagedesignér Martin Hruška.

Hudebním hostem Hearts Tour 2017 bude talentovaný mladý písničkář Jakub Ondra a v Brně se představí jako speciální host Paulie Garand, se kterým Lenny nazpívala duet Hladina.

HEARTS TOUR 2017

3.3.2017 KARLOVY VARY  – LD STARÁ ROLE

8.3.2017 BRNO  – KLUB RADOST

9.3.2017 HRANICE NA MORAVĚ – SOKOLOVNA HRANICE

10.3.2017 ZLÍN  – MASTERS OF ROCK CAFÉ

11.3.2017 VELKÉ MEZIŘÍČÍ – KLUB JUPITER

16.3.2017 KLADNO – DK KLADNO

17.3.2017 PARDUBICE – KLUB ABC PARDUBICE

18.3.2017 LIBEREC – KD LIDOVÉ SADY

22.3.2017 KLATOVY – KD KLATOVY

25.3.2017 TÁBOR – KLUB MILENIUM