Ewa Farna, písničkář Pokáč, Pavel Callta, Marcel Procházka alias Marcell a skupina Mirai. Je to teprve chvíli, co platí celoplošné zakázání akcí s velkým počtem lidí, ale některé umělce už štve jejich prázdný diář. A tak se k tomu postavili alternativně. Všichni výše zmínění nechtějí zklamat své fanoušky, a tak se i přes zákaz pořádání veřejných i soukromých akcí, rozhodli vystoupit. Jejich koncerty budou probíhat ve dnech 13. až 16. března. Jelikož se řídí heslem „Když nemůžou lidé za hudbou, musí hudba za lidmi, jen S hudbou jsme spolu“, rozhodli se dopřát svým fanouškům online živé koncerty prostřednictvím sociálních sítí.
Česká hudební scéna nyní zažívá boom a rychle se snaží vymyslet nové formy koncertů! Vzhledem k mimořádně nastalé situaci umělci, kteří nyní nemohou
vystupovat před živým publikem na pódiích, co znamenají svět, chtějí potěšit své fanoušky, a tak volí cestu online streamování. V rámci projektu S hudbou jsme spolu, vzniklý za podpory společnosti Coca-Cola, která dlouhodobě podporuje hudebníky, a která tak rychle zareagovala na současnou situaci v České republice a na Slovensku, se snaží všem fanouškům dopřát hudební zážitky, o které byli připraveni.

Online koncerty budou přenášeny v reálném čase přímo do domácností prostřednictvím počítačů a chytrých telefonů. Fanoušci se tak již od tohoto pátku až do úterý mohou těšit na sérii živých vystoupení. „Je super, jak rychle jsme tuto akci S hudbou jsme spolu dali dohromady. Jsem rád, že nabídka na spolupodílení se na projektu přišla, z té absence koncertování už mě svrbí prsty 🙂 Streamy na svém kanále dělám celkem často, ale tohle bude zase o level dál, nemůžu se dočkat! A doufám že nás v tom lidi nenechají a dorazí jich online co nejvíc,“ těší se písničkář Pokáč. 

Jako první tento pátek vystoupí zpěvák Marcell, vítěz kategorie „objev roku“ v Hudebních cenách Evropy 2 pro rok 2019. Dalším v pořadí bude v sobotu písničkář
Pokáč, který nedávno během chvíle vyprodal pražské Forum Karlín a oblíbená zpěvačka Ewa Farna. V neděli se fanoušci mohou těšit na skupinu Mirai a v pondělí
to se představí popový zpěvák Pavel Callta. Zpěváci vytvoří improvizovanou koncertní atmosféru v sále vysočanských Bandzone zkušeben, odkud budou streamovat.

Veškeré informace a podrobnosti naleznete na soukromých profilech jednotlivých vystupujících a na Facebooku a Instagramu Coca-Coly.
#shudboujsmespolu #cocacolaonlinekoncert