„Mladý, charismatický a talentovaný,“  tak o novém velkém hlasu mluví producent Marcell Procházka. Mužských výrazných hlasů na současné české hudební scéně příliš není. Jeden takový se ale zrodil v rámci The Voice Česko Slovensko. Jakub Moulis svou energií a zároveň křehkostí, velmi sebevědomým, a přesto pokorným projevem, ohromil nejen porotu a diváky, ale i producenta Marcella. Mladík tak nyní představuje svůj debutový singl s názvem Noc střídá den, který je odrazem nešťastné lásky a hudební vášně. V klipu si hlavní roli zahrála dcera úspěšného herce a vítěze StarDance, Jiřího Dvořáka – Anna. O kameru a režii se postaral talentovaný David Balda.

Niterné city, nevěra a křivda byly inspirací pilotního singlu. „Skladbu jsem napsal krátce po rozchodu se svou bývalou přítelkyní. Píseň Noc střídá den byla původně jen s akustickou kytarou. Konečná aranž vznikla až po pár měsících v Londýně, kde jsme se s producentem Marcellem zaměřili na vyjádření emocí s využitím současných možností zvukové produkce,“ přibližuje vznik skladby jednadvacetiletý Jakub Moulis, který se vedle hudby věnuje také divadlu, herectví, moderování a jako lektor vede na několika základních školách hodiny populární hudby.

Producent a zpěvák Marcell, který spolupracuje například s Lenny, Debbi, P.Garrandem nebo Lucií Bílou, přisuzuje Jakubovi nejen pěvecké, ale i lidské kvality. „Při natáčení ve studiu jsem měl možnost Jakuba poznat blíže a vedle toho, že je to velký hudební talent má i správně nastavené lidské hodnoty, což je vzácné a důležité. Jsou to právě ony, co formují zpěvákovu tvorbu,“ popisuje Marcell Procházka.

Noc střídá den má i klipovou podobu, které se ujal mladý nadějný režisér David Balda, který má na svědomí film Narušitel. „Videoklip jsme pojali jako vyrovnání se s nevěrou prostřednictvím hudby. Vzpomínky zpěváka jsme zobrazili v kombinaci s expresivním vyjadřováním pocitů v nepřívětivé atmosféře.“ Videoklip zrcadlí lásku a vášeň, které střídá beznaděj a smutek. Příběh mladého páru, mezi který vstoupila třetí osoba, končí vysvobozením – hudbou. Atmosféra klipu jde skvěle ruku v ruce se silou a energií mladého talentu a končí logickým epilogem: „Láska vybírá si daň.“