Kapela KOFE-IN si ke svým desátým narozeninám nadělí netradiční koncert, který se uskuteční 3. listopadu v klubu Café v Lese v Praze. Koncert bude pojatý jako oslava pro fans and friends se spoustou hostů, kteří jsou s kapelou spjati. Celý večírek bude BEZ VSTUPNÉHO. Akci odstartuje kapela Come and Play a o afterparty se postará DJ VEGY.

Skupina KOFE-IN se opět po roce ukáže v Praze. Tentokrát půjde o velký mejdan pro fanoušky a přátele. V rámci koncertu vystoupí společně s KOFE-IN řada hostů, kteří jsou s kapelou za dobu jejího působení nějak spříznění. Na pódiu se objeví například Petr Vrzák z UDG, Aneta Galisová z Prague Conspiracy, Martin Zeller z Cocotte Minute, Lukáš Looky Klofec z Lety Mimo, Terezie Kovalová z Calm Season a další.Chtěli jsme to pojmout nejen jako oslavu 10 let kapely, ale i jako možnost setkat se s přáteli, se kterými jsme něco během té doby prožili. Za takovou dobu se z některých fanoušků stali spíš přátelé, se kterými se opakovaně potkáváme na našich koncertech,“ říká frontman skupiny Jan Kunze.

V rámci devadesáti minutového hudebního setu zazní průřez dosavadní tvorbou, od starých známých hitů jako Kladu tě na vodu, Sebe mi dej, Levituju, Jediná, Moje dobré nebe až po úplné novinky, které si příznivci skupiny ještě neměli možnost poslechnout. „V předpremiéře uvedeme také nový videoklip k písni Víme kudy, jehož oficiální zveřejnění plánujeme až na jaro 2016,“ láká Jan Kunze.

Hudební program doplní nejen host v podobě opavské skupiny Come and Play, který celý večírek rozjede svou akustickou popovou hudbou, ale také příjemná přátelská atmosféra a mocná afterparty v podání DJe Vegyho. O skvělou náladu se postará partner akce Tullamore Dew. Narozeninový mejdan bude pokračovat v domovské Opavě tradičním vánočním večírkem 26.12.2016.