Zvěřínek – Hostinec Na Rozcestí ve Zvěřínku nedaleko Sadské se stal posledním letošním cílem dua Paleček a Janík. Akustické koncerty kapely SPS pro letošní rok skončily. A závěr to byl opravdu punkový. Večer začal promítáním filmu o Indiánovi. Punkáči naladění na tu správnou notu pak od prvních tónů zpívali společně se Zdeňkem a Honzou hity kapely SPS.

DSCN2670

Po polovině koncertu se zdálo, že sál bude jen sedět a s pobrukováním a občasným pískotem si jen podupávat do rytmu. To by ovšem nesměl zdejší hostinec vlastnit bývalý bubeník kapely SPS Láďa Spilka. S nadšením sobě vlastním postavil na nohy celý sál. Pak teprve začal pravý punkový mejdan.

Ve stoje se už fanoušci nedokázali jen pohupovat do rytmu a začalo pogo. To si vysloužilo oblíbený song a zábava se rozjížděla. Za mikrofon si nakonec stoupnul sám Láďa Spilka, aby dokázal, že hity kapely nezapomněl. Majitele příjemného hostince, kde se každý z přítomných musel cítit jako doma pak na pódiu vystřídal Petr Pípa Landsinger. Tomu trochu chyběly bubny, ale o to víc mohl ukázat, jaký je showman. Nakonec si i on zazpíval.

Blížící se konec nikdo nechtěl připustit, nakonec ale punkáči usoudili, že na baru je taky dobře. Nejen vodka tekla proudem. A pro kluky z SPS bylo druhý den náročný hrát v Aši, protože se ještě léčili z páteční kocoviny.

Láďa Spilka se po koncertě loučil s příslibem dalších nejen punkových akcí.

DSCN2667 DSCN2668 DSCN2670 DSCN2671 DSCN2672 DSCN2673 DSCN2674

DSCN2678 DSCN2680 DSCN2682