V pondělí 15.února se Adam Ďurica – autor hitů Neľutujem a Mandolína  – představí českému publiku v pražském Lucerna Music Baru v rámci jarního turné k desce Mandolína. Tour, které bylo na Slovensku téměř okamžitě vyprodané, odstrartovalo 9. 2. v Levici a pokračuje do dalších měst u našich sousedů. Praha je jediná zastávka v Česku a také jedinečná příležitost vidět talentovaného písničkáře naživo.  Vstupenky na pražský koncert je možné zakoupit v předprodeji a v den konání koncertu (začíná v 19:00) budou k dostání také na místě.

Charismatický zpěvák se svým třetím albem s názvem Mandolína sklízí samé úspěchy. Na Slovensku převzal pár dní po vydání Zlatou desku a koncem loňského roku desku Platinovou. Adam získal velkou řadu hudebních ocenění a rovněž absolvoval úspěšné podzimní turné, na které se všechny koncerty vyprodaly ještě před jeho zahájením. Pro velký zájem fanoušků přidal na jaro 2016 další koncerty a15. února se představí také u nás v pražském Lucerna Music Baru, kde zazní i jeho aktuální hitTak to vidím já.

ADAM DURICA-MANDOLINA cover

Text skladby o rozdílech ve vnímání a vzájemném doplňování se dvojice ve vztahu napsal Vlado Krausz, hudbu složil samotný zpěvák.„Píseň tak to vidím já je moje velká srdcovka, protože mi mluví přímo z duše. Je to o tom, jak se na svět dívají ženy a jak muži. Jak umíme najít společnou řeč, respektive společený pohled na svět.“ říká Adam.

Klip k písni má na svědomí známý fotograf a režisér Jaro „Jaris“ Vaľko a objeví se v něm i Adamova přítelkyně Kika. „Jeho natáčení bylo tak trošku náhoda. S přítelkyní jsme byli právě na oddychovém víkendu v Tatrách, který jsme si naplánovali hned po podzimním turné. A když jsme byli dost blízko Prešova, odkud režisér Jaris pochází, doběhl za námi a zachytil naši společnou pohodu na kameru,“ přiblížil Adam vznik intimního videa.

Jeho dloholetá láska, které jsou věnované i hity Neľutujem a Mandolína, v klipu být původně neměla. „Nejprve jsem ji chtěl mít pouze před sebou, aby bylo ze záběru cítit, že to zpívám jí. Jaris má však rád upřímné věci a chtěl to umocnit tak, že na konci vezme do záběru i Kiku. Nakonec jsme to tak nechali. Myslím, že je to velice pěkné,“ vysvětluje zpěvák.

adam-durica-mandolina-tour

Vstupenky na pražský koncert je možné zakoupit zde – http://www.predprodej.cz/cz/vstupenky/4699/adam-durica-mandolina-tour