Rok po vydání platinového alba Mandolína přichází charismatický písničkář a autor hitů Neľutujem a Mandolína s novou energickou skladbou s názvem Spolu. První ochutnávku ze stejnojmenného alba, jež by mělo vyjít ještě letos na podzim, doplňuje stejně svěží a pozitivní videoklip.

„Čo nedokážeš sám, to dokážeme spolu. Život nám nasadí tú najlepšiu školu,“ zpívá Adam ve svém novém singlu, jehož text napsal Vlado Krausz. Za finální podobou písně stojí Peter „Ďuďo“ Dudák, producent a zpěvák skupiny Hex.

 Pozitivní energií nabitý singl výborně doplňuje videoklip, za nímž stojí respektovaný režisér Ondřej Urbanec, který je sám hudebník a zakládající člen skupiny 100°C. Ondřejův talent pro detail, obraz a atmosféru v minulosti využily např. zpěvačka Debbi, kapely Support Lesbiens, Tata Bojs, Nebe, Mirai, Rytmus a další.

„Videoklip k písni Spolu jsme natáčeli v Praze a vznikl během dvou týdnů, což je velmi krátká doba, ale zároveň to byl pro nás hnací motor dopředu. Na klipu pracovalo více než 30 lidí z řad herců, tanečníků až po paní, která nám pronajala svoji vilu se zahrádkou,“ vysvětluje s úsměvem Urbanec a dodává: „Na práci s Adamem si nemohu stěžovat. Je to talentovaný zpěvák, který k natáčení přistupoval velmi profesionálně. Od začátku měl jasnou představu, jak má videoklip vypadat. A tak i díky němu jsme vše zvládli a ani nepříznivé počasí nás neodradilo.“

 „Mým záměrem a přáním bylo vytvořit videoklip plný slunce a pozitivní energie. Jak už to ale bývá, tak nám neustále pršelo,“ vzpomíná usměvavý písničkář. „Museli jsme tedy pořádně zabrat, když na chvilku déšť ustal a kulisy jsme kvůli silným přeháňkám vybalovali a aranžovali třikrát. Ale nakonec se počasí umoudřilo a na závěr nechyběla ani párty v bazénu.“