V sobotu 25. září se v Praze v music clubu Modrá Vopice uskuteční tradiční Punkový nářez, kde vystoupí spřízněné kapely pořadatelky, která bude slavit své 33. narozeniny a je tak zároveň oslavenkyní.

Akci zahájí v 15:00 místní kapela The neladíme, po nich bude následovat vystoupení legendární kapely Soukromey pozemek z Příbrami. Jako třetí vystoupí kapela Knedlofil. Kapela měla roční odmlku a frontmanka Monča, už se těší až vezme mikrák do rukou a zahraje pro publikum.

Další na řadě bude vystoupení kapely Neshodný díl z Košíku, po nich se na pódiu představí známá partička z Řepína s názvem Rozšláplý kecky. Následovat bude začínající kapela R. A. C z Úherců, která zahraje dva songy.  Od 20:00 se můžeme těšit na pořádný kurva jižní punk kapely Na plech z Husince. Dále vystoupí Šluknovská kapela T. N. A, kde představí nového zpěváka. Po jejich vystoupení trošku přitvrdíme a dáme si pořádný hardcore punk v podání Hrobské kapely Gravetherapy.  Závěr akce bude patřit známé partičce 008 z Mníšku pod Brdy 🤘

Konec je plánovaný na 01:00, vstupné je 150 kaček.