Aktuální situace a nařízení vlády o zákazu pořádání kulturních akcí se dotkly i kapely Mirai, která 6. března zahájila svou jarní tour. Nejbližší plánované koncerty tak kapela přesouvá na náhradní termíny a vzkazuje, že se mají fanoušci na co těšit. Novou show, kterou si kapela pro jarní tour připravila zatím stihli odehrát jen ve Valašském Meziříčí a Českých Budějovicích a dle jejich komentářů to bylo fenomenální.

Téměř vyprodaná Mirai Tour 2020 měla pokračovat tento víkend 13. března v Pardubicích, 14. března v Jablonci nad Nisou, 18. března měla Mirai přivítat Olomouc a v Krnově měla kapela vystoupit 21. a 22. března. Tyto koncerty se vzhledem k okolnostem odkládají a Mirai právě oznamují jejich náhradní termíny. Fanoušci nejlepší mladé české kapely se tak už nyní mohou těšit na koncerty ve svých městech. Zakoupené vstupenky včetně meet & greet či guest listů zůstávají v platnosti, případně je možné jejich vrácení do původního termínu koncertu. Pro aktuální informace doporučujeme sledovat sociální sítě kapely, kde budou ohlášeny jakékoliv změny dle aktuální situace.

 

„Mrzí nás to, ale nemá cenu plakat nad něčím, co neovlivníme. Naopak věříme, že najdete čas na spoustu jiných věcí, na které nebyl prostor,“komentuje situaci frontman kapely Mirai Navrátil a svým fanouškům posílá optimismus.

 

NOVÉ TERMÍNY MIRAI TOUR 2020

2. května – Pardubice

18. a 19. května – Krnov

26. května – Jablonec nad Nisou

27. května – Olomouc