Herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková a Vokobere vyjíždí na exkluzivní akustické turné s názvem „Lucie Vondráčková a Vokobere – Manner Kousek štěstí Tour 2016“. Turné představuje patnáct akustických vystoupení ve vybraných letních kinech a divadlech v srpnu a září 2016, které zakončí dva koncerty v pražské Hybernii.

Lucie_kousek_stesti_oficialni_foto

Po třech letech od posledního turné s Michalem Davidem – Hit Tour 2013, přichází Lucie Vondráčková s dalším hudebním projektem, tentokrát se jedná o akustickou tour se skupinou Vokobere, jejímž členem je také Luciin otec Jiří Vondráček. Název tour je odvozen od společného hitu obou interpretů „Kousek štětí aneb Osudová“, vydaném na posledním CD Lucie Vondráčkové Duety. Mimo této společné se mohou diváci těšit také na akusticky upravené písně Lucie a dokonale sladěné hlasy tria Vokobere, které budou pro tuto příležitost rozšířeny o další nástroje a hudebníky.

S Vokobere je nám na jevišti muzikantsky i lidsky dobře. Folkovějším písničkám vokoberácké vokály sluší, a tak jsme se rozhodli jet za vámi v létě společně,“ vzkázala s úsměvem Lucka.

Lucii a Vokobere pojí již několilatá spolupráce, a právě proto se rozhodla připravit pro své fanoušky tento netradiční letní hudební dárek. Členové tria Vokobere (Jiří Vondráček, Petr Kocman a Tomáš Berka) vytvořili toto seskupení v roce 2009 proto, že milují melodické písničky, sbory a akustickou muziku. S Petrem Kocmanem navíc Lucie natočila již několik duetů (Já to nejsem, Ostrov proudu dní..) a jejich společné vystoupení mohli posluchači vidět například na předávání Slavíků v roce 2015, kde vystoupili s písní Hop Hej.