„Si pre mňa best“! Tak se jmenuje nový singl Kristíny, kterým zpěvačka vyznává lásku. Autorem textu je opět Kamil Peteraj, hudbu složil Martin Kavulič. Singl je první vlaštovkou z připravovaného alba.

„Skladbu „Si pre mňa best“ vnímám jako mladistvé vyznání lásky. Její atmosféra se nese ve svěžím letním rytmu. Věřím, že se v ní najdou ti, kteří mají rádi spontánní zábavu! O fotografie k písni se mi postarala fotografka Petra Ficová, se kterou velmi ráda spolupracuji. Styling jsem svěřila do rukou Jane Thomas a módní návrhářky Jany Gavalcové, vizáž Lucii Ružové,“ říká sympatická Kristína Peláková. „Píseň ‚Si pre mňa best‘ je z připravovaného alba. Už je na světě i druhý singl, který představíme fanouškům už brzy,“ dodává.

Krásná zpěvačka zažívá jeden úspěch za druhým. Loni vyprodala velký sál Lucerny, hrála ve filmové pohádce a představila se i v roli modelky. K tomu si odnesla televizní cenu OTO a získala pětinásobnou platinu za prodej výběrového CD „Tie Naj“.

„Při nahrávání mě překvapil distributor Martin Hanuska, když mi předal platinovou desku.Velmi mě to těší i proto, že v dnešní nepříznivé době se moje poslední CD velmi dobře prodává,“ říká se šťastným úsměvem Kristína. Výběrové album obsahuje i písně, které na žádném albu doteď nevešly. Fanoušci si tak můžou vychutnat skladby jako „Ovoňaj ma ako ružu“ s významným slovenským umělcem Ladislavom Chudíkom nebo „Rozchodový reggaeton“, při kterém si zpěvačka ve videoklipu zahrála s českou hereckou legendou Miroslavem Donutilem. Na výběrovce jsou také skladby „Navždy“ a „Ta Ne“. Na nově chystaném albu pak fanoušci najdou i aktuální singl „Si pre mňa best“.