Chybí vám možnost vyrazit s kámoši na živý koncert a vracet se domů nad ránem? Pak dorazte dnes večer na brněnské výstaviště a užijte si skvělou show kapely Wohnout. Ta po úspěšných koncertech autobohémů v Praze a Plzni dorazí i do Brna, kde zahraje na střeše pojízdné Red Bull Music Stage. A vy její koncert můžete sledovat z pohodlí svého auta.

To by nebyla kapela Wohnout, aby nepřišla s nápadem, jak se se svými fanoušky potkat naživo. Spojila se s Red Bullem a vymysleli koncert s názvem Sraz českých autobohémů. „Koncertování je tak silnou drogou, že se prostě hledají skulinky, jak si i v téhle nejisté době jednou za čas zahrát. Online přenosy jsou sice fajn, ale není tam kontakt s publikem. Auto koncert vlastně splňuje to, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. A navíc je to skvělá šílenost,“ říká Honza Homola. 

Inspirací pro název koncertu byl hit Svaz českých bohémů, jehož klip má na YouTube už více jak 50 000 000 zhlédnutí a řadí se mezi nejúspěšnější klipy v Čechách vůbec. Kapela dokonce na sociálních sítích vyzvala své fanoušky, od baskytaristů, kytaristů, houslistů, bubeníků až po zpěváky, aby tuto skladbu nahráli znovu. Michal Skořepa z došlých nahrávek sestříhal cover a na výsledek se můžete podívat zde: https://youtu.be/6OXx96GA05c

Jak to bude na výstavišti vypadat?

„Celá akce se uskuteční vedle Pavilonu Z. Lidé vjedou do areálu výstaviště, dostanou od nás balíček, zaparkují, a na vlnách lokální FM frekvence a díky podpůrnému soundsystému uslyší náš koncert. Bude tam stát klasická Red Bull Music Stage, ze které budeme hrát,“ doplňuje Honza Homola. Fanoušci ale koncert nejen uslyší, ale i uvidí. Dění na stagi budou moci sledovat na velkoplošné LED obrazovce, která navodí dokonalou koncertní atmosféru. Sraz na výstavišti bude v 19 hod., kdy vás přivítá na stagi DJ Friky, a kapela Wohnout vystoupí od 20.30 do 21.30 hod. Vjezd do areálu bude 9. branou. 

Vstupenky lze koupit na webu redbull.cz/wohnout a za 500 Kč dostanete nejen vjezdné pro vaše auto, ale i samolepku, plakát akce, roušku a lihovku Wohnout. K dispozici bude i občerstvení. Kapacita areálu je omezena na 130 aut, zajistěte si tak své místo co nejdříve.

Chcete vidět, jak to vypadalo poprvé v Praze v Holešovicích, a zároveň se naladit na pátek? Pusťte si video zde: redbull.cz/wohnout

Pro více informací sledujte www.redbull.cz/wohnout.