Ti, kdo jezdí na hudební festivaly nebo tu a tam navštíví nějaký music klub, už určitě přišli do energického kontaktu s partou Five O’clock Tea (5OT). Právě tahle crossoverová skupina z Prahy chystá vydání své třetí desky s názvem To dobrý je v nás. Křest ohněm a výrazně obohaceným čajem proběhne už ve středu 16. listopadu 2016 v kultovním pražském klubu Futurum.

Desku To dobrý je v nás vnímá kapela jako zlomovou. Nejde jen o to, jak pozitivně lidé reagují na test nových songů v rámci právě probíhajícího turné se skupinou Lola. Skvělému přijetí se ale těší i nový singl Cesty, který byl jako první zfilmován.

Na novém albu se plnohodnotně projeví žánrová šíře, která je pro nás vždy příznačná. Od tvrdých rockových vypalovaček, přes energické rockabilly až po klidnější skladby, které různými formami dávají najevo, že v dnešní bouřlivé době není nic ztraceno, když si všichni uvědomíme, že To dobrý je v nás,“ přibližuje nové album kytarista Richie. Ano, kapela opravdu stále věří v dobro a těší ji, že v tom očividně není sama.

O kompletní grafické ztvárnění nové éry 5OT se stará zpěvák a úspěšný grafik Dan Kurz (Atari Terror, K25A). Materiál byl natočen a smíchán ve studiu Hostivař Zdeňkem Šikýřem.

Na křtu dále vystoupí skupina Lola a jako host se představí kapela CTM.

Více informací:

https://www.facebook.com/events/192579567839749/.

Vstupenky v předprodeji zakoupíte na webu Goout zde: https://goout.net/cs/listky/five-oclock-tea-lola+support-ctm/rft/.