Ještě nemáte plány na víkend a rádi byste ho strávili na nějakém koncertě? Na výběr je toho tentokrát víc než dost. Vybírejte, ale nepřeberte!

Hned v pátek se rozduní pražskej klub Vagón, kde zahrají kapely Vision Days, Průser a Bez Šance v rámci Punkového dunění. Punkáči tak mají jedinečnou příležitost oslavit Valentýna podle svých představ a zvyků v oblíbeném klubu v centru hlavního města. 

V sobotu se můžete vydat na Cyber punk 2020 do Náchoda. Zahraje tu šest kapel napříč žánry spojující kytara. Uslyšíte Bez Šance, B_side, Reckless, Eight Minutes of Daylight, Basswood republic. Začátek akce je naplánovaný na 18.00 hodin a určitě to bude stát za to.

Říčanští se mohou vydat na HC-PUNK -ROCK v K2 aneb Terapie v keckách. Zapaří tu na kapely Gravetherapy, Nebezpečné vidle, Rozšláplé kecky a (na) Plech. Na značkách buďte v sedm večer!

Na turné spolu po dvou letech vyrazila Inseminační stanice a Synové výčepu. V sobotu se tour nazvané Inseminace výčepu Hurá!Tur zastaví v pražské Modré Vopici. I tady se startuje v 19.00. 

Morčata na útěku, Enola Gay a Rammstein tribute – to je sestavička, která to rozbalí v Čisté u Mladé Boleslavi. Párty začne v kulturáku v osm večer. A dovoluji si tvrdit, že potrvá takřka do bílého rána. 

Divokej sever zve na punkovou seanci. Kapely E!E, Volant, VHS a Kohout plaší smrt se sejdou na Sklářské chalupě v Harrachově. Nazujte těžký boty do poga a na osmou nástup! Program je nabitej a stejně nabitej bude taky klub. O tom žádná…Tak ať na vás zbyde místo. 

Harrachovskému mejdanu bude konkurovat párty v KlonDiku v Peci pod Sněžkou. V legendárním klubu zahrají Poletíme?Jejich texty ve stylu banjo*punk*future*jazz*kántry vás chytnou nejen za srdce, slibují pořadatelé. Zahřát se můžete přijít už na sedmou. Hrát se začne o hodinu později. 

A aby toho nebylo na severu Čech málo, akci hlásí také z Liberce. Se svoji Refresh tour se v klubu Bunkr zastaví Gaia Mesiah. Kapela slíbila, že po koncertě v klubu zůstane, by se s fanoušky mohla setkat face to face. Klub se otevře v 20.00, koncert začne v 21.15.