Pop-punková kapela JAKSI TAKSI vydává v současné době novou skladbu s názvem PÁRTY. Společně  s hudbou představí fanouškům i zbrusu nový videoklip.

Hudebně jde opět o rychlejší typ písně, která je jakýmsi zakončením loňské série koncertů nazvané RETRO Tour. Na nich se kapela vrátila do svých punkových časů a zahrála skladby, které již aktuálně na koncertech nezazní.

V námětu videoklipu se pak kapela vrací ke svým úplným začátkům. “Když jsme začínali s kapelou, byl největší problém pro punkovou kapelu sehnat zkušebnu” vysvětluje Radek a dodává: ” dnes už, alespoň v Praze, fungují profesionální zkušebny, kde si zaplatí kapela frekvence a může zkoušet. V našich začátcích jsme ale museli zkoušet po sklepech, různých prapodivných prostorech, odkud nás většinou někdo vyháněl, takže největší výhrou pro nás bylo, když zkouška proběhla až do konce. Možná o to více jsme si vážili hudby samotné a všeho kolem ní “.

JAKSI TAKSI připravují na tento rok ještě několik nových skladeb, které doprovodí rovněž video a možná se fanoušci dočkají i nové desky.