Stále větší oblíbenost vinylů se projevuje nejen v zahraničí, ale i u nás. Kromě toho, že mnoho nových tuzemských titulů vychází krom CD i na tomto nosiči, i reedice kdysi slavných alb nově dostávají formát černé desky. Dalším takovýmto titulem v pořadí bude nejúspěšnější album Heleny Vondráčkové s názvem Vodopád. Tato deska vyšla původně v roce 2000 a pro Helenu Vondráčkovou znamenala další výrazný moment v její letité kariéře. Do nového milénia vstupila s přelomovým projektem a novým stylem.

„Díky desce Vodopád se rozšířilo spektrum mého publika o mladší generaci. Moc mě těší, že se právě toto album dočkalo reedice,“ zaznělo od Heleny Vondráčkové.

Hity jako To tehdy padal déšť, Vodopád nebo dnes už legendární Dlouhá noc patří bezesporu mezi nejznámější songy celé její kariéry, a tak je logické, že právě tato deska nyní vyjde na vinylu!

Při svém prvním vydání bylo album Vodopád extrémně úspěšné, a prodalo se jej více než sedmdesát pět tisíc kusů. S nadcházející reedicí na vinylu si zpěvačka připravila i něco speciálního – svůj první vinyl po dvaceti letech vydá v omezeném nákladu, navíc všechny desky budou českou legendou vlastnoručně podepsané!

Vinyl úspěšné desky Vodopád od Heleny Vondráčkové vychází v pátek 16. září u Universal Music. Nenechte si ho ujít!

Foto: Lucie Levá