Královéhradecká rocková skupina HakelBand je unikátním důkazem toho, jak důležité je mít v zaměstnání fajn kolektiv a parťáky. Možná s nimi totiž budete trávit více času, než jste si původně mysleli. Zaměstnanci společnosti Hakel si spolu se svým šéfem Pavlem Hudcem založili kapelu. Za pouhé čtyři roky své existence si nejen v Královéhradeckém kraji získali velkou řadu fanoušků a můžete je vidět na spoustě hudebních akcí.

Hakelband pokřtí 12. února 2022 v rockovém AC klubu své debutové album Moucha v pivu k singlu Propast spatří světlo světa i nový videoklip, jenž se natáčel v Hradci Králové na Bílé věži, která je symbolem města.

Jako poděkování za velkou podporu svých regionálních fanoušků se skupina HakelBand a společnost Hakel s.r.o. rozhodly svojí hudbou pomáhat. Jako první charitativní projekt zvolily podporu speciální mateřské školky, základní školy a střední školy Prointepo, jež jako jediná škola v regionu zajišťuje péči i vzdělání dětem s tělesným nebo kombinovaným postižením. Prointepo svoji renovaci a zkvalitnění hradí z příspěvků sponzorů a dárců. Prostřednictvím kapely HakelBand může teď pomáhat úplně každý, stačí jen zhlédnout videoklip. Počet zhlédnutí totiž určí finální částku peněžního daru od společnosti Hakel spol. s r.o.