Festival Votvírák se blíží. A na co se který den můžete těšit? Hned páteční program je nabitý k prasknutí. Na hlavní stage se představí Chinaski, Mig 21, Farna Ewa, UDG, Mňága a Žďorp a SPS. Rockovou stage ovládnou Wohnout, Mirai, Dymytry, BSP, Pipes and Pints, Ptakustik nebo Sendwitch. Na hip hop stage rozjedouu nabitou show SMACK, SODOMA GOMORA, DE ZRECHTS, PAULIE GARAND & KENNY ROUGH, JUSTIN CASE x T-KEY, MODRÉ HORY + Champion Sound, MANIAK, REST, DJ FATTE: FADE IN showcase.

I sobotní program rozhodně stojí za to. Na hlavním festivalovém pódiu potěší své fanoušky Divokej Bill, Jaroslav Uhlíř, Sto Zvířat, Walda Gang, Muchow, Kreyson. Rocková stage nebude v ničem zahálet a nabídne zvučná jména jako  Arakain, Škwor, Tata Bojs, Horkýže Slíže, Debustrol original či Xindl X. Zajímavý program bude nachystaný také na hip hop stage. Vystoupí CHAOZZ; VEC & ŠKRUPO + kapela, PSH, STRAPO & DJ SPINHANDZ, PIO SQUAD, Milion+ label: YZOMANDIAS x NIK TENDO x DECKY, GAMBRZ REPRS, Humble Grooves Beat Session – RENK, JEKYLL, MARYS, PETIJEE, ENOL, PETIJEE & SPACE CATS, MICHAJLOV.

Organizátoři festivalu rozhodně nemyslí pouze na hudbu a jako každoročně zajišťují také kyvadlovou dopravu na festival. 

Od 1. 4. 2018 je spuštěná rezervace oficiální festivalové dopravy, kterou tradičně pro festival Votvírák zajišťuje firma Netbus.
 
Speciální kyvadlová doprava na akci jede z Prahy – Černého Mostu (konečná metra B) až do areálu letiště Milovice (Boží Dar) a následně v nočních hodinách zpět do Prahy (Černý Most + Lehovec).
 
Cena jízdného: 100 Kč/osobu za jednu cestu (tzn. 100Kč směr Milovice a 100Kč zpět Praha)
 
Začíná se jezdit již ve čtvrtek 14.6., kdy je již možné získat nejlepší místa ve stanovém městečku. REZERVACE a jízdní řád naleznete zde: http://netbus.cz/votvirak/
 
Plánujeteli cestu na Votvírák vlakem, pak Vaší cílovou stanicí bude nádraží Milovice. To je od areálu festivalu vzdálené cca 1km, tak pokud budete chtít šetřit své síly, pak můžete využít speciální autobusovou kyvadlovou dopravu z nádraží Milovice do areálu Votvíráku a zpět – více zde: http://netbus.cz/votvirak-pendl/.