Co může spojovat Chinaski, Xindla X, Slzu, Mekyho Žbirku nebo Jeleny? Kromě desítek tisíc fanoušků, úspěšných singlů, vyprodaných koncertů a velké popularity na tuzemské scéně je to láska. Lásku najdete v hudbě, umění, rodině, sobě. Jak řekl John Lennon: „láska je odpověď.“ Pět protagonistů z nejoblíbenějších českých kapel spojilo síly a natočilo letní hymnu roku 2016. Jejich společný singlLéto lásky pro svou lehkost a snadnou zapamatovatelnost aspiruje na hit letošního roku. Hudbu složil Lukáš Bundil a Dalibor Cidlinský ml. a texty Ondřeje Ládka probudily v život Meky Žbirka, Petr Lexa, Michal Malátný, Jindra Polák i Ondřej Ládek aka Xindl X. Kytarové pasáže natočil Lukáš Bundil.

11

Děsí nás bombové útoky, nemáme rádi pláč a nenávistnou komunikaci mezi lidmi. Chceme tančit, bavit se, zpívat a mít se rádi. Je léto, ideální příležitost se sejít a užít si festival Léto lásky v Šiklandu na Vysočině, kde všichni v srpnu vystoupíme,“ deklarují umělci spojení v projektu Summer All Stars.

Za zhlédnutí stojí i videoklip z režie Martina Linharta, který zavede diváky do studia a ukáže backstage z natáčení, letní náladu, která všechny naláká ven do slunných dnů, ale i atmosféru, která panovala mimo místnosti s mikrofony. Kdo má z interpretů nejhezčí krasopis a kdo popsal nejlépe své srdce?

Podívejte se a chvátejte vstříc létu lásky, kde všechno zlý v krásný se obrátí…  

07

20

14

17

LL_cd_print

LL_cd_print