V současné situaci, kdy vládní činitelé něco slíbí a hned to zase zruší si nemůžeme být jisti ničím. Snad jen tím, že slunce vyjde zítra zas a chleba levnější nebude. Ale jak to bude s letními festivaly? Kdo to vzdal a kdo bojuje dál? 

Braník bude!

Třísesterský festival Open Air Braník se sice nebude konat v tradičním květnovém termínu, ale pravděpodobně si zopakujeme zářijovou pijatiku, stejně jako tomu bylo v loňském roce. Pokud se nic nezmění, tak se na tenhle festival můžete těšit v termínu 3. a 4. 9. 2021. Vystoupí tradičně Tři Sestry, Visací zámek, Doctor P. P., Plexis, SPS a další. 

Na Brněnci až za rok

Pořadatelé Brněnce to letos vzdali, jelikož červen je za dveřmi. “Jelikož je situace dost komplikovaná, chceme vás touto cestou informovat, že Brněnecfest 2021 je zrušený a bude přesunutý na rok 2022,” uvedli na facebookové akci. Program by se tak kompletně měl přesunout na následující rok. Ostatně podobně je na tom festival Votvírák, který se koná v červnu. Jeho pořadatelé také oznámili přesunutí na následující rok. 

Barvy léta a Keltská noc snad budou

Tři Sestry se stále nevzdávají a věří, že Barvy léta se odehrají v termínu 17. 7. 2021 a Keltská noc v termínu 5. – 7. 8. 2021. Vystoupit by měly kapely Trautenberk, Vypsaná Fixa a Tři Sestry. Další kapely jsou zatím v utajení. Dá se však očekávat, že vystoupí tradiční účastníci jako SPS, VHS, E!E a podobně. 

Valník se nevzdává

Už jste se přidali do události Valníku 2021? Tuhle větu si můžete přečíst na FB stránce Valníku. Jeho pořadatelé se nevzdávají a stále dál připravují letošní ročník. Všichni věří, že stejně jako loni to i letos vyjde a všichni si Valník ve Slaném užijeme. Jestli chcete mít jistotu, že se vejdete, tak mákněte. Už je prodaných 400 vstupenek. Valník je naplánovaný tradičně dvoudenní. Těšíte se? Koná se v termínu 20. a 21. 8. 2021.

Pod Parou se také nevzdává

Přípravy pokračují i v případě festivalu Pod Parou, který je naplánovaný na stejný termín jako slánský Valník. Respektive, největší punkový festival ve Vyškově začne o den dříve. Pořadatelé počítají i se zahraničními kapelami. Tak čemu dáte přednost vy?