Metalová kapela Arakain se i letos fanouškům představí na celé řadě letních open-air akcí. Tentokrát to však nebudou velké festivaly, na které byli fanoušci v minulých letech zvyklí, ale kultovní letní parkety, menší amfiteátry i nově vybudované letní scény. Kapela se tak po více jak 30letech prakticky vrátí ke svým kořenům, na místa, kde začínala. Červen a červenec tak bude u Arakainu patřit open-air, kde se fanoušci mohou těšit na průřez nejžádanějších songů z celé historie kapely. V plánu jsou například zastávky jako Liberec, Vysoké Mýto, Písek, Hořepník, Sušice, Vlčtejn a řada dalších.

Okolnosti tomu chtěly, že letošní léto prožijeme jinak, než jak jsme byli doposud zvyklí, a to včetně velkých letních open-air a mezinárodních hudebních festivalů. Metalová kapela Arakain tak přichází s plánem B, s ohledem na to, že drtivá většina akcích, kde měli původně během letošního léta vystoupit, padla nebo byla přesunuta na rok 2021. 

 

Arakain se tak pomyslně vrátí ke svým kořenům a vystoupí na řadě letních parketů, amfiteátrů i na nově vybudovaných letních scénách. Kapacita a počet vstupenek bude omezen dle aktuálních nařízení Vlády ČR. Fanoušci by si tak měli s nákupem vstupenek, které jsou k dispozici v předprodejní síti TicketStream, pospíšit.  

Termíny Arakain OPEN-AIR 2020: ČERVEN – ČERVENEC


20.6. Liberec – WAREHOUSE letní scéna

 

26.6. Bílá Třemešná s Lucií Bílou

 

27.6 Praha – Prague Kemp Letňany

 

3.7. Valašské Meziříčí – Amfiteátr

 

4.7. Daskabát – Letní parket  

 

10.7. Písek – Amfiteátr

 

16.7. Vysoké Mýto – Amfiteátr

 

17.7. Vlčtejn – Letní parket pod hradem

 

18.7. Sušice – Ostrov Santos

 

24.7. Hořepník – Letní parket

 

25.7. Makov (KT) – Letní parket


Více na www.arakain.eu